Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

flesna 

Miroslav - Jiřice

258 fotek 29.7.2012 - zobrazení
Na poslední duchovní obnově v Miroslavi byl jáhen Jiří s mladými pozván na poutní Mši svatou ke sv. Anně do nedalekých Jiřic, které spadají pod Miroslav. Protože dost mladých bylo rozježděných po prázdninách, tak účast byla menší než zájem mladých, ale naštěstí se část mladých vracela v sobotu před slavnostní nedělí. Proto menší část účastníků přijela již v sobotu a přespávala do neděle a hlavní část dorazila v neděli ráno.
Sobotní skupinka vyrazila z Brna do filiálního kostela v Troskotovicích na Mši svatou. Po cestě právě v Jiřicích narazila náhodně na P. Pavla a pomohla mu instalovat poster a domluvila, že při zpáteční cestě ze Mše svaté z Troskotovic ještě v Jiřicích uklidí od ptačích stop vstup do kostela. V Miroslavi potom proběhl pokus o opékání špekáčků, které rázně zarazil silný vítr provázející blížící se bouřku. Po uhašení ohně šikovné slečny buřty dopekly na sporáku. Na večer proběhla modlitba nešpor a růžence v kostele.
V neděli jáhen Jiří, který se na noc vrátil do Brna, spolu s dalšími 3 posádkami aut přivezl hlavní voj. Posádka jáhna se ještě zúčastnila Mše v Miroslavi, a po té proběhl hlavní program v Jiřicích.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron